25 жовтня — відкриття другого конкурсу “ЛЕТИ!”

Другий відкритий конкурс театрально-сценічного мистецтва малих форм
серед шкіл естетичного виховання
“ЛЕТИ!”

Відкритий конкурс театрально-сценічного мистецтва малих форм серед шкіл естетичного виховання “ЛЕТИ!” започатковано в 2018 році з метою збереження і розвитку національної культури, популяризації дитячої творчості, залучення дітей та підлітків до різних видів творчої діяльності, виявлення та підтримки талановитих колективів та окремих виконавців.

Засновниками та організаторами Конкурсу є Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Школа сучасних театрально-сценічних напрямів», Харківська міська рада, Департамент культури Харківської міської ради.

 

 

 

 


ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

25 жовтня 2019 року (п’ятниця)

Номінації «СЦЕНОГРАФІЯ», «КІНО-, ТЕЛЕМИСТЕЦТВО»,«МУЛЬТИПЛІКАЦІЯ»

14.00 — Перегляд конкурсних робіт у номінації «СЦЕНОГРАФІЯ» (кабінет №1 ШСТСН).
15.00 — Церемонія нагородження учасників конкурсу в номінаціях «СЦЕНОГРАФІЯ», «КІНО-, ТЕЛЕМИСТЕЦТВО» та
«МУЛЬТИПЛІКАЦІЯ» (Глядацька зала ШСТСН).
15.30 — Перегляд конкурсних робіт у номінаціях «КІНО-, ТЕЛЕМИСТЕЦТВО» та «МУЛЬТИПЛІКАЦІЯ» (Глядацька зала ШСТСН).


26 жовтня 2019 року (субота)

Номінація «ХОРЕОГРАФІЯ»

09.30-10.20 — Реєстрація учасників у номінації «ХОРЕОГРАФІЯ».
10.30-11.30 — Перегляд конкурсної програми (Глядацька зала ШСТСН).
12.30 — Церемонія нагородження всіх учасників номінації «ХОРЕОГРАФІЯ».

Номінація «ВОКАЛ»

13.00-13.45 — Реєстрація учасників у номінації «ВОКАЛ» (АКАДЕМІЧНИЙ).
14.00-15.00 — Конкурсні прослуховування (академічний вокал) (хоровий клас №25 ШСТСН).
14.00-15.00 — Реєстрація учасників у номінації «ВОКАЛ» (НАРОДНИЙ та ЕСТРАДНИЙ) + саундчек (Глядацька зала ШСТСН).
15.15-16.00 — Конкурсні прослуховування (народний вокал) (Глядацька зала ШСТСН).
16.00-17.00 — Конкурсні прослуховування (естрадний вокал) (Глядацька зала ШСТСН).
18.00 — Церемонія нагородження всіх учасників номінації «ВОКАЛ».


27 жовтня 2019 року (неділя)

Номінація «МАЛІ ТЕАТРАЛЬНІ ФОРМИ»

10.00 — Реєстрація учасників у номінації «МАЛІ ТЕАТРАЛЬНІ ФОРМИ» (вистави та мініатюри) (Фойє).
11.00-14.00 — Конкурсний перегляд вистав (молодша група) (Глядацька зала).
14.00-15.00 — Перерва. Реєстрація учасників у номінації «МАЛІ ТЕАТРАЛЬНІ ФОРМИ» (художнє слово) (Фойє).
15.00-16.45 — Конкурсне прослуховування читців (хоровий клас №25 ШСТСН).
15.00-18.10 — Конкурсний перегляд вистав та мініатюр (середня група) (Глядацька зала).
18.30 — Церемонія нагородження всіх учасників номінації «МАЛІ ТЕАТРАЛЬНІ ФОРМИ».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *