«4elovechki» на ІІІ Фестивалі Українського аматорського театру «День театру»

4elovechki

Після травневих свят Київ приймав театральних гостей з усіх куточків України на ІІІ Фестивалі Українського аматорського театру «День театру».
Справжній театральний марафон чекав жителів та гостей столиці: 95 колективів з 40 міст України, 115 вистав протягом 4 фестивальних днів. Своєю творчістю юні та дорослі аматори вражали на головних театральних майданчиках Києва, а саме на сцені Національного академічного драматичного театрі ім. Івана Франка, Київського національного академічного Молодого театру, Київського академічного театру юного глядача на Липках, ТВЗК «Український академічний драматичний малий театр», Мистецько-концертного центру ім. Івана Козловського, Національного центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса.

4elovechki

На цьому фестивалі Школу сучасних театрально-сценічних напрямів представив театр «4elovechki» з прем’єрним показом музичної вистави «Magic Mystery Tour», режисером якого є викладач Кіра Малініна. Це вистава-подорож про часи хіппі, бітломанії та пісень про кохання і мир. Журі високо оцінило роботу юних акторів та режисера, відзначивши, що вистава була повністю авторською та написаною спеціально для дітей.
Вітаємо театр «4elovechki» з прем’єрою та перемогою у номінації «Дитячий театр»!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *