Номінація «ВОКАЛ»

Номінація «ВОКАЛ» (жанр «Академічний»)

Лауреати І ступеня:

Каменева Мілена                                                                            Лобазова Соломія

Вокальний ансамбль молодших класів ДШМ №3                  Вокальний ансамбль середніх класів ДШМ №3

Лауреати ІІ ступеня:

Лазарєва Кіра                                                                                  Єременко Анастасія

Вокальне тріо «Моторні парубки»

Лауреати ІІІ ступеня:

Степаненко Валерія


Номінація «ВОКАЛ» (жанр «Народний»)

Гран-прі:

Фольклорний ансамбль «Веселка»

Лауреати І ступеня:

Агібалов Родіон                                                                                Смага Єлизавета

Зразковий театр пісні «Весна»

Лауреати ІІ ступеня:

Ахметова Катерина                                                                        Зурабова Ярина

Орлова Софія                                                                                    Воротнікова Валентина

Макаренко Аліса                                                                              Фольклорний ансамбль «Гамаюнки»

Лауреати ІІІ ступеня:

Ахметов Юрій                                                                                  Чернікова Ліліана


Номінація «ВОКАЛ» (жанр «Естрадний»)

Спеціальний приз «Відкриття конкурсу»:

Тронза Олександр

Лауреати І ступеня:

Гамаль Мар’яна                                                                                Вокальне тріо «Веселі нотки»

Лауреати ІІ ступеня:

Качанова Софія                                                                                Новикова Поліна

Сікало Крістіна                                                                                  Яценко Софія

Вокальний ансамбль «Гармонія»

Лауреати ІІІ ступеня:

Бережна Єва                                                                                    Жарая Марія

Кисельова Анна                                                                              Вокальний дует: Федорченко Кіра, Криворучко Дар’я