Номінація «МАЛІ ТЕАТРАЛЬНІ ФОРМИ»

Гран-прі:

Театральний колектив «4elovechki» – драматична вистава «Magical Mystery Tour»


Лауреати І ступеня:

Дитячий музичний театр «Сюрприз» – музична вистава «Зелена казка»

Театральний колектив «Театр Мечты» – драматична вистава «Кошкин дом»

3 клас театрального відділення ШСТСН – музична вистава «Колискова для вовка»

Дитячий музичний театр «Сюрприз» – музична вистава «З Днем народження, сестричко!»

Театр «Маленькі артисти» – естрадна мініатюра «Бджолина дружба»


Лауреати ІІ ступеня:

Театр «Тутті» – естрадна мініатюра «Снігове кохання»

Ансамбль «Балабульки»  – естрадна мініатюра «Подарунки»

Дитячий музичний театр «Дон Дієз» – моновистава «Після театру»

Театральний колектив «УЯВА» – музична вистава «Волшебная тайна лампы»


Лауреати ІІІ ступеня:

Клас театрального мистецтва «Сонечко»  – драматична вистава «Друзі, давайте жити дружно!»

Ансамбль «Фрутті»  – естрадна мініатюра «Балет»

Ансамбль «Балабульки»  – естрадна мініатюра «На лавочці»

5 клас театрального відділення ШСТСН – драматична вистава «Нескінченна історія»


Номінація «МАЛІ ТЕАТРАЛЬНІ ФОРМИ» (жанр «Художнє слово»)

Переможці:

Бережний Дмитро – М. Пляцковський «Мой дед»

Театр «АртКоло» Літвінов Миколай та Ткаченко Марк – О. Вишня «Понад туманами»

Русавський  Єгор  – Б. Грінченко «Скарб»

Смаглій Марія – П. Тичина «Як дуб…»


Лауреати І ступеня:

Савченко Олеся – М. Дреганова «Радужный Харьков»

Театр «АртКоло» Сіненко Анна – укр.нар.казка «Журавель та чапля»

Осипчук Анастасія – Ф. Кривін «Школа» (казка з мораллю)

Коваль Наталія – А. Усачов «Умная собачка Соня» (уривок)

Горбунова Віталіна – Ф. Кривін «Вишнева косточка»

Лобазов Серафим – О. Вишня «Бенгальський тигр»


Лауреати ІІ ступеня:

Скородинська Марія – літературна композиція «Говорить Україна»

Дмітрікова Ангеліна – К. Чапек «С точки зрения кошки»

Шагун Єгор – О. Пушкін «Сказка о царе Салтане» (уривок)

Мошенський Тимофій – Є. Успенський «Случай со Степанидом»

Салюк Софія – О. Пушкін «Сказка о золотом петушке»

Гурток «Художнє слова» Джуган Олександра – Т. Шевченко «Тополя» (уривок з балади)


Лауреати ІІІ ступеня:

Леонова Кристина – Р.Муха «Одинокая свинка»

Кутицька Каріна – О. Довженко «Зачарована Десна» (уривок)

Кочергова Аліса – І. Самаріна-Лабіринт «Не красивых людей не бывает»

Пчьолкіна Аміна – Л. Костенко «О природі»

Безотечество Данило – Л. Кармінський «Хворосту воз»

Швидка Орина – М. Лермонтов «Беглец»