Номінація «СЦЕНОГРАФІЯ»

Номінація «СЦЕНОГРАФІЯ» (жанр: «Ескізи оформлення театральної сцени, костюмів, афіші»)

Переможці:

Мазуніна Кристина – робота «Кицькин дім»

Крютченко Тетяна – робота «Вінні Пух»

Оленич Кіра – роботи «Гусиня», «Чаклунка»

Шерстнева Анастасія – роботи «Чаклунка», «Герцог і князь», «Персонал кухні», «Карлик ніс» (афіша), «Цирюльник», «Батьки Якоба»

Лауреати І ступеня:

Марценюк Андрій, Пугачьов Кирило – робота «Ох-Чудотвор»

Віхрова Владислава, Шулюпіна Дарина, Михайлусенко Лілія – робота «Курочка Ряба»

Світлична Валерія – роботи «Карлик ніс», «Прислужники чаклунки»

Пальчиковська Анна – робота «Карлик ніс»

Мініна Естелла – робота «Місто порожніх»

Лауреати ІІ ступеня:

Мартиненко Єлизавета – робота «Карнавал»

Чернишова Катерина – робота «Аліса в Країні Чудес»

Липова Віолетта – робота «Країна Веселки»

Зубко Анна – робота «Ринок»

Лаврова Анастасія – роботи «Якоб», «Гусиня», «Чаклунка»

Лауреати ІІІ ступеня:

Ігнатова Вероніка – робота «Червона Шапочка»

Мейланова Валерія – робота «Карнавал»

Мараховська Єлизавета – робота «Аліса в Країні Чудес»

Новікова Юлія – робота «Сад біля палацу»

Нєдова Олександра – робота «Герцог»

Грачова Аліна – роботи «Чарівник», «Привратник»

Мураховська Ганна – роботи «Карлик ніс», «Шлях на кращий острів»

Лауреати ІV ступеня:

Міщенко Валерія – робота «Чарівні казки Королеви ночі»

Колодка Анна – робота «Повітряні мрії»

Дипломанти:

Єрмолаєва Поліна – робота «Казки зачарованого лісу»

Новікова Пелагея – роботи «Історія Рапунцель», «Спасіння Парижу»

Сидоршин Георгій – робота «Чахлик Невмерущий»

Сидоршин Ростислав – робота «Двобій»

Буслова Амелія – робота «Спляча красуня»

Апарінова Олександра – робота «Аліса в Країні Чудес»

Набойченко Валерія – робота «Глядачі»

Даніна Дар’я – робота «Ромео і Джульєта»

Стяжкіна Уляна – робота «Аліса в Країні Чудес»

Мережко Єлизавета – робота «Ромео і Джульєта»

Лагутіна Даніела – робота «Зоряна брама»

Калінін Ілля – робота «Вкрадена красуня»

Артюх Владислав – робота «Чарівник»

Корочанська Софія – робота «Дівчинка»

Тімченко Анна, Оленич Кіра – робота «Кухня при палаці»

Остапенко Євгенія, Шміголь Анастасія – робота «Кухня чаклунки»

Номінація «СЦЕНОГРАФІЯ» (жанр: «Театральний реквізит, бутафорія», «Макети декорацій»)

Гран-прі:

Сценографічна студія ШСТСН – роботи «Чаклунка», «Карлик ніс», «Гусиня», «Герцог», «Кухня чаклунки», «Ринкова площа»