Номінація «СЦЕНОГРАФІЯ»

Номінація «СЦЕНОГРАФІЯ» (жанр: ескізи афіш)

Лауреати І ступеня:
Марцинюк Андрій – робота «Снігова Королева»
Буслова Амелія – робота «Повітряні рибки»
Болотова Анна – робота «Театр»
Павленко Дар’я – робота «Театр Міссурі: від минулого до майбутнього»
Соколова Евіліна – робота «Зіркове полювання»

Лауреати ІІ ступеня:
Ліпова Віолетта, Буслова Амелія. Філіппова Таліна, Новікова Пелагея – робота «Запрошення на виставу «Водометний дракончик»»
Нєдова Олександра – робота «Сон»
Петрова Євгенія – робота «Зраджена довіра»
Голуб Поліна – робота «На краю світу»

Лауреати ІІІ ступеня:
Борисенко Юлія – робота «Пригоди графа Каліостро»
Василенко Крістіна – робота «Есмеральда»
Тищенко Ліліана – робота «Аліса в країні чудес»
Трищук Марія – робота «Купало, Купало, засвіти ніч»
Марющенко Микита – робота «Дон Кіхот»

Дипломанти:
Гончаренко Вікторія – робота «Снігова Королева»
Михайлусенко Лілія – робота «Снігова Королева»
Поміляйко Катерина – робота «Водометний дракончик»
Вівич Христина – робота «В гармонії»
Шах Мірра – робота «Любов’ю дихає земля»
Герасимова Катерина – робота «Кіпрська статуя»
Москвітіна Ксенія – робота «Венеціанський карнавал»
Бабенко Марія – робота «Арленікіада»
Нєдова Олександра – робота «Лускунчик»
Шеверьова Наталія – робота «Баядерка»
Шевченко Олександр – робота «Пакахінта»
Костюк Аліна – робота «Одруження Фігаро»
Ушкова Катерина – робота «Чарівність природи»
Голуб Поліна – робота «Дочка Фараона»
Соколова Евіліна – робота «Пробудження Флори»
Ткаченко Олександр – робота «Дон Кіхот»

Номінація «СЦЕНОГРАФІЯ» (жанр: ескізи костюмів і декорацій)

Лауреати І ступеня:
Росліченко Вікторія – робота «Свято неслухняності»
Мережко Єлізавета – робота «Ісіда»

Лауреат ІІ ступеня:
Плоткіна Анна – робота «Свято неслухняності»

Лауреати ІІІ ступеня:
Набойченко Валерія – робота «Ескіз декорацій: Чарівник Смарагдового міста»
Абаджі Дар’я – робота «Чарівник Смарагдового міста»
Калінін Ілля, Скачко Анна, Буслова Амелія – робота «Водометний дракончик»

Дипломанти:
Копицька Софія – робота «Снігова Королева»
Михайлусенко Лілія – робота «Снігова Королева»
Набойченко Валерія – робота «Ескіз костюму: Чарівник Смарагдового міста»
Даніна Дар’я – робота «Вінні Пух і всі, всі, всі»
Ляшенко Анна – робота «Зайчина хатинка»
Іванчіхіна Анна – робота «Лускунчик»
Огай Єлизавета – робота «Казки України»
Рубінська Діана – робота «Свято неслухняності»
Агуреєва Вікторія – робота «Лускунчик»
Савченко Альберт – робота «Русалонька»
Бондарчук Ірина – робота «Русалонька»
Варакіна Ярина – робота «Завжди на стражі»
Коваль Катерина – робота «Ескіз до пісні Кармінського «Страта Макферсона»»
Комов Владислав – робота «Перлина і дракон»
Корочанська Софія – робота «Ескіз до пісні Кармінського «З чого зроблені хлопчики»»
Мініна Естелла – робота «Ескіз до пісні Кармінського «Герої пісень»»
Мініна Естелла – робота «Ескіз до пісні Кармінського «Китайське чаювання»»
Лаврова Анастасія – робота «Ляльки відкрили театр»
Лаврова Анастасія – робота «Ісіда»
Лаврова Анастасія – робота «Образ Баби Яги»
Мережко Єлізавета – робота «Арлекініада»
Шерстнева Анастасія – робота «Арлекініада»
Шерстнева Анастасія – робота «Ісіда»
Антонова Валерія – робота «Чарівник Смарагдового міста»