Главная страница » Новости » «Акварелі» підкорюють вершини

«Акварелі» підкорюють вершини

Нещодавно ансамбль народного танцю «Акварелі» повернувся з мальовничого міста на Івано-Франківщині – Яремче. Колектив брав участь у ІІ-ому Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв «SUPER STAR–2019». Конкурс проходив за підтримки Міністерства культури України, Національної Всеукраїнської спілки хореографів та Європейської асоціації фестивалів. На конкурсі були представлені три композиції: «Поліський льонок», «На Царинці» та «Єгипет».

  

Учні хореографічного відділення, завдяки тривалій підготовці та старанням, зуміли своїм талантом та запалом затамувати подих глядачів та подарувати щирі емоції. Тож, до Харкова привезли тільки перші місця за кожний номер. Компетентне журі відзначило високий рівень виконання хореографічних номерів, а організатори конкурсу запросили «Акварелі» на фестивалі у м. Вінниця та м. Коблево.

  

Учасники ансамблю встигли не тільки здобути призові місця на конкурсі, а й вдало підкорити дві Карпатські вершини гори Маковиця (984 м. над р.м.), пройти «Стежкою Довбуша» та відвідати водоспад Пробій, який є візитівкою міста.

  

Втомлені, але неймовірно щасливі «Акварелі» повернулися додому. Натхненні дивовижною природою та творчою атмосферою, учні хореографічного відділення знову готуються до не менш важливих конкурсів та фестивалів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *