Главная страница » Новости » У харківському художньому музеї відкрилась виставка «Любому Харкову присвячується!»

Каталог «Любому Харкову присвячується»
Каталог «Любому Харкову присвячується»

У харківському художньому музеї відкрилась виставка «Любому Харкову присвячується!»

19 серпня у Харківському художньому музеї відкрилась Міська щорічна художня виставка «Любому Харкову присвячується!».
Проект було започатковано минулого року Департаментом культури Харківської міської ради та Школою сучасних театрально-сценічних напрямів.
А вже цього року ідея знайшла однодумців і до виставки долучилися чотири мистецькі школи: ХДХШ №1 ім. І.Ю. Рєпіна, ДХШ №2 ім. П.О. Левченка, ДШМ №6 та ДШМ №7.

Кожен учасник цієї виставки своєю роботою розповідає про любов до рідного міста.
Загалом 146 художників презентували понад 160 своїх творів у різноманітних техніках – від живопису, графіки і лінориту до скульптури і батику.


Спільне коло митців дорослих і підростаючих створило яскраве полістилістичне полотно, в якому знайшлося місце спогадам, рідним вулицям, минулому, сучасному і майбутньому міста.

Усіх поціновувачів мистецтва запрошуємо завітати до Харківського художнього музею (вул. Жон Мироносиць, 11) та познайомитись з чудовими роботами учасників виставки «Любому Харкову присвячується!».
Експозиція буде доступна для перегляду до 19 вересня з 10:00 до 17:40 (вівторок – вихідний).

One comment

  1. Лариса Ивановна says:

    Прекрасное событие! Но, почему нашим детям , будущим художникам , не организовывают походы на такие мероприятия? Юбилей Репина «прошел мимо», теперь новое мероприятие и опять ……. Да, родители должны посещать с детьми такие мероприятия, но ведь учитель — специалист сможет обратить внимание наших детей на тонкости РЕМЕСЛА!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *