Головна сторінка » Направления » Мультиплікаційне відділення

Мультиплікаційне відділення

Викладачі мультиплікаційного відділення


Чи є хоча б одна людина на Землі, який не любить мультики? Навряд чи! Адже це так захопливо — дивитись, як придумані персонажі, іноді абсолютно чарівні та фантастичні, живуть та говорять зовсім як люди!

Але ще цікавіше, створювати цих персонажів та придумувати їм справжнісінькі пригоди! І яке це диво — бачити, як намальований тобою герой оживає і починає рухатися на екрані, як живий!

Цьому ми вчимося на мультиплікаційному відділенні нашої школи.

Не часто можна зустріти мультиплікаторів. Це складна і трудомістка професія, в якій потрібно володіти різними навичками. Наприклад, малювати як художники. Але не тільки на папері або полотні, а ще й за допомогою комп’ютера! Адже зараз багато мультфільмів створюються саме так — комп’ютерним пожвавленням намальованого або зібраного з пластиліну та глини персонажу. Ми вчимося робити різні за технікою мультфільми. Але ж, мало просто намалювати персонажа. Його треба ще зняти на камеру, щоб потім оживляти. І в цьому нам допомагають уроки операторської майстерності. Адже знайти правильний ракурс, зняти сцени та змонтувати їх не менш важливо, ніж намалювати героїв. А щоб навчитись працювати з деталями, потрібно багато терпіння і посидючості.

Для того щоб наші персонажі були як живі, потрібно, щоб вони заговорили. Великі мультиплікаційні студії для озвучування мультфільмів запрошують акторів. А ми самих себе пробуємо в ролі персонажів. Ми намагаємось знайти тембр голосу героя, його манеру і спосіб говорити! Для цього ми вчимося акторській майстерності та сценічній мові.

Дивитись усі мультиплікаційні проекти наших учнів

Завдяки нашім роботам, ми об’їздили Україну та побували в іншіх країнах! Нас часто запрошують на фестивалі, де відзначають наші мультфільми призами та дипломами! Але, навіть не це головне. Нам важливо зустрічатись з іншими мультиплікаторами, дивитись їх роботи, вчитись, рости у своїй професії. Та своєю творчістю дарувати людям радість!

Анімаційний проект «Легенды звездного неба»

Мультфільм «Обыкновенная история».

Мультиплікаційний проект «Социология» животных «Почему мы объединяемся?».

Мультфільм «Колыбельная дочке».