Головна сторінка » Направления » Телевізійне відділення

Телевізійне відділення

Викладачі телевізійного відділення


Уїнстон Черчілль якось сказав: «Хто володіє інформацією — той володіє світом». А інформацією в наш час, перш за все, володіють журналісти. Необхідно вміти докопатися до суті, виділити головне, постійно аналізувати. Адже, так важливо правильно та точно подати матеріал, не загубивши нічого! Але мистецтво телебачення — це не тільки журналістика. Є ще й кіно. Кожен фільм несе в собі певну інформацію, яку потрібно грамотно і красиво втілити в життя. Саме цьому нас і вчать на телевізійному відділенні.

Придумати, зняти та змонтувати передачу, взяти інтерв’ю чи працювати на камеру і не розгубитися … Легко! Цьому всьому ми вчимося на заняттях з журналістики та монтажу!

Також легко ми можемо бути теле- і радіоведучими, освоюючи техніку мови і ораторської майстерності. У нас є навіть практика роботи в справжній професійній студії звукозапису! А сценічний рух і акторська майстерність вчать нас розширювати свої фізичні і творчі можливості, виховують вміння легко переключатися з одного завдання на інше.

Придумати оригінальний ракурс, зробити фоторепортаж або авторську фотосесію — для нас це не проблема! Адже, вчитися бачити і передавати красу світу через «око» відео- або фотокамери — одне задоволення!

Але, найдивніше те, що ми пробуємо себе і як режисери справжніх короткометражних ігрових і документальних фільмів. Але тут одного бажання замало. Потрібно знати основи сценарної майстерності та режисури, постановки, композиції та монтажу. У студії ми вчимося передавати свої ідеї за допомогою візуальних образів і сценарних поворотів. І, хто знає, можливо в майбутньому хтось із нас отримає заповітний «Оскар».

А щоб зробити такий фільм, нам потрібно мати художній смак, розбиратися в мистецтві, розуміти усе багатство і різноманітність його форм. Цьому ми вчимося на «історії мистецтв» та «історії кіно».

Знаєте, де ми проводимо найбільше часу? На телестудії «Наш світ»! Ми самі її й створили!

«НАШ СВІТ» ТВ дивитись

Наші роботи не раз перемагали на всеукраїнських і міжнародних фестивалях. Тому ми можемо з гордістю заявити, що наша телестудія хоч і дуже юна, але вже досить відома!

Будемо раді зустрічі з вами, і з гостями, і з колегами!