Головна сторінка » Направления » Театральне відділення

Театральне відділення

Викладачі театрального відділення


Театральне відділення — мабуть саме особливе відділення в нашій школі. Тому що, театр — це одна велика спільна справа, в якій потрібні різні вміння та навички. Декорації та реквізит, наприклад, створюють художники. Танці для вистави — хореографи, музичне оформлення — композитори. На нашому чудовому відділенні ми осягаємо ази таких важливих для театру наук, як акторська майстерність, сценічна мова, вокал, хореографія, сценічний рух, історія мистецтв.

На заняттях з акторської майстерності ми вчимося взаємодії з іншими. Стаємо більш впевненими в собі, в своїх ідеях і діях. Це ціла наука, за допомогою якої ми створюємо персонажі, нові образи та характери.

Також, одним з головних предметів є сценічна мова. Адже так важливо правильно і чітко донести до глядача думки та емоції. У цьому, звичайно, нам допомагає слово. Наші вчителі часто кажуть, що коли в останньому ряду не чути мовця на сцені — постановку можна вважати такою, що не відбулась. Але ж хороший і якісний спектакль — це і є одна з найголовніших цілей нашого навчання! Саме тому ми приділяємо стільки уваги сценічній мові. Над віршами або прозою ми гарненько працюємо, а потім беремо участь в різних конкурсах читців. Це для нас справжня радість!

Хореографія і сценічний рух також дуже важливі для професії актора. Ці дисципліни допомагають нам навчитися володіти своїм тілом та завжди бути у відмінній фізичній формі. Треба в спектаклі станцювати циганочку — будь ласка, а може — фрагмент «Лебединого озера»? І це зможемо!

На сценічному русі ми вчимося жонглювати, ходити на ходулях, крутити пої, робити перекиди, перевороти, колеса, акробатичні підтримки, стояти на голові і на руках. Загалом, ми стаємо трохи цирковими акробатами. І це формує наше тіло, розвиває нашу координацію, спритність, мобільність і стійкість.

Четвертий дуже важливий предмет — це вокал. Ми вчимося співати сольно і в ансамблі. А іноді виступаємо на концертах та беремо участь у вокальних конкурсах нарівні з музикантами!

Світова художня культура та історія театру — така ж важлива дисципліна, як і інші. Ми дізнаємося про найяскравіших діячів мистецтва і знайомимося з розвитком світової культури. Це формує наш смак і вчить розуміти мистецтво.

Наші педагоги — справжні актори, режисери, хореографи і вокалісти. Ми вчимося у них майстерності в школі, а також в міських театрах, коли приходимо до них на вистави.

Дивитись відео театрального віддділення 

Театр — це цілий світ, в якому гра акторів вчить глядача співчувати і співпереживати. Душа при цьому очищується та світлішає. Ми вчимося говорити зі сцени щиро, чесно, невимушено. Наше завдання — дарувати цей світ глядачеві і надихати його на добрі справи! Не всі з нас стануть акторами. Але ті навички й уміння, які ми отримуємо на театральному відділенні, допоможуть нам в подальшому дорослому житті.

Запрошуємо усіх в світ театру. А юних глядачів, які мріють про професію актора, кличемо в нашу команду!

Трейлер музичного спектаклю «Дом моего сердца»

Трейлер музичного спектаклю «Красная шапочка»

Трейлер спектаклю «Рыбы, птицы, животные, люди»