Главная страница » Новости » Анастасія Шерстнева — переможець конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Анастасія Шерстнева — переможець конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Вітаємо ученицю художнього відділення Школи сучасних театрально-сценічних напрямів Шерстневу Анастасію, яка стала переможцем підсумкового етапу XVIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», який проходив в Києві. На традиційному конкурсі Міністерства культури України перемогла робота Анастасії «Отаманські думи» у техніці ліногравюри. Наші поздоровлення і побажання творчого натхнення і подальших успіхів Насті та її викладачу А.О. Глушич. Радіємо за вас!

Урочиста церемонія нагородження переможців відбулася 16 травня у Національному музеї Тараса Шевченка. Переможців конкурсу привітали заступник Міністра культури України Юрій Рибачук і голова журі конкурсу академік Національної академії мистецтв України, народний художник України Василь Перевальський.

          

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням, під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» проводиться, починаючи з 2003 року. Метою конкурсу є популяризація творчої спадщини Тараса Шевченка та утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної і патріотичної роботи, виявлення літературних, художніх, інших здібностей та обдарувань підростаючого покоління.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *