Головна сторінка » Адміністрація

111Відео на нашому каналі YouTube дивитись тут
11Нашу сторінку Facebook дивитись тут

    Нашу сторінку Instagram дивитись тут


Адміністрація Школи сучасних театрально-сценічних напрямів

директор copyМурзіна Зінаїда Миколаївна

Директор школи

Закінчила Харківський національний університет мистецтв імені І.П.Котляревського за фахом актриса драматичного театру та кіно.

З 1982 по 1988 рік працювала актрисою в Харківському державному українському академічному драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка.

Понад 30 років працює на посаді директора, є ініціатором створення школи. Зінаїда Миколаївна – талановитий адміністратор і організатор. З її ініціативи здійснена реорганізація школи. Відкриті вперше в школах естетичного виховання телевізійне та мультиплікаційне відділення, які сьогодні підтверджують свій професіоналізм перемогами на міжнародних, всеукраїнських конкурсах. Створені дитячі творчі колективи: театр опери, музично-драматичний театр, ансамбль народного танцю з театральною спрямованістю, а також молодіжний театр і молодіжна мультиплікаційна студія.

 

натальявасильевна1Лютих Наталія Василівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Закінчила Орловське музичне училище та
Харківський національний педагогічний університет
імені Г.С.Сковороди за спеціальністю фортепіано.

З 1982 року працювала в Дитячій музичній школі селища Бабаї викладачем фортепіано, а з 2003 по 2006 рік у Височанській школі мистецтв виконувала обов’язки директора школи.

З 2006 року працює в ШСТСН заступником директора з навчально-виховної роботи. У роботі керується високим рівнем професіоналізму, ініціативи, творчості. Володіє ефективними формами, методами організації навчально-виховного процесу, методичної роботи. Для неї характерний творчий пошук та прагнення до вдосконалення.
 

 

 

 

 
КуликКулик Аліна Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Закінчила Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди за спеціальністю «Соціальна педагогіка».

Працювала вчителем дошкільної освіти в центрі раннього розвитку з дітьми дошкільного віку. Вивчала сучасні методики навчання, проводила комплексні заняття, що розвивають, з дітьми від 1,5 до 6 років.

З 2017 року працює в ШСТСН заступником директора з навчально-виховної роботи та художнім керівником. Життя школи – це не тільки уроки, іспити й академічні концерти, а й активна творча діяльність. Тому, Аліна Володимирівна тісно співпрацює з педагогами та керівниками дитячих колективів школи, бере участь в організації та підготовці заходів, концертів, виставок.
Відповідальність, організованість, комунікабельність, бажання навчатися й розвиватися – основні принципи її роботи.
 

 

 

 
натальяборисовна copyМукосєєва Наталія Борисівна

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

Закінчила Харківський верстатно-інструментальний технікум за спеціальністю технік-технолог.

З 2008 року працює заступником директора з адміністративно-господарської роботи в школі. У роботі проявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості та відповідальності. Наталія Борисівна забезпечує чистоту, порядок і затишок у нашій школі. Щороку в літній період організовує роботу з підготовки школи до нового навчального року. Любов, чуйність, відданість і самовіддача – ось девіз Наталії Борисівни.