Головна сторінка » Колективи » Ансамбль танцю «АКВАРЕЛІ»

Ансамбль танцю «Акварелі»

Ансамбль танцю «Акварелі» створений на базі хореографічного відділення Школи сучасних театрально-сценічних напрямів з ініціативи директора школи Мурзіної З.М. та керівника колективу Горбач Г.Ф. Цей колектив можна назвати справжньою школою танцю – з професійними педагогами, різними навчальними предметами, і всіма радощами та труднощами навчального процесу.

Джута-800-500

Творчий колектив «Акварелі» хоч і молодий, але вже має багаті традиції. З самого заснування ансамбль визначив свій танцювальний напрямок. Це, безперечно, народно-сценічний танець. З огляду на те, що ансамбль створений на базі ШСТСН, в репертуарі переважають сюжетні або театральні постановки.

Щороку ансамбль дивує новими танцями і постановками, цікавими концертними програмами. Заняття дарують дітям радість, прищеплюють любов до мистецтва танцю, робить їх фізично здоровими і красивими. У танцях «Акварелей» є і майстерність, і душа, і глибокий сенс.

rzlBVfNnpsc-порез GF6C8913_1-порез

За увесь час існування ансамблем керують професійні педагоги: Дьяченко А.В., Горбач Г.Ф., Попова Т.В., Фоміна А.А. і Ковальова О.М. Своєю енергією вони вміють зацікавити і захопити учнів. А нові ідеї досвідчених керівників сприяють подальшому професійному розвитку ансамбля.

В ансамблі виступають близько 70 учнів, яких об’єднує любов до хореографічного мистецтва. Але, що найбільше подобається кожному учаснику колективу – це сценічні виступи. Творчі поїздки на фестивалі-конкурси залишаються в пам’яті на все життя. Вони підвищують творчий потенціал вихованців і стимулюють їх до подальшого розвитку і росту.

Ансамбль є багаторазовим переможцем обласних і всеукраїнських фестивалів-конкурсів. Це і Одеса, і Львів, і Київ, і Кам’янець-Подільський, і Дніпро.

LRM_EXPORT_20170328_150235-800-500 LRM_EXPORT_20170329_182208-800-500

Ансамбль танцю «Акварелі» – це згуртована команда педагогів, дітей і батьків. Концертні виступи, розважальні заходи, творчі зустрічі та поїздки – все це створює сприятливу атмосферу в дитячому колективі.

На заняттях педагоги знайомлять вихованців з основами танцювального мистецтва, розвивають творчі здібності учнів, надають допомогу в пошуку самовираження засобами хореографії.

LRM_EXPORT_20170328_150604-800-500 DSC07653-800-500 окно3-800-500

«Акварелі» – це численний колектив з великими творчими планами і можливостями. Видовищність концертних виступів підкреслюються виразністю та емоційністю, барвистістю костюмів. Любов дітей до танцювального мистецтва і зацікавленість заняттями хореографією сприяють творчому зростанню і успіху колективу.