Головна сторінка » Напрями » Музичне відділення

Музичне відділення

Викладачі музичного відділення


Один німецький поет сказав: «Велич мистецтва ясніше за все проявляється в музиці». Адже поезія найближче до музики, а саме музика найближче до наших найглибших почуттів. Музика здатна висловити те, чого не скажеш словами. Всю ту бурю емоцій, що існує всередині кожного з нас. Яке диво можуть творити ці сім нот! І яка радість не тільки вміти слухати і розуміти музику, але ще і мати можливість передавати це диво світу! Ми як підмайстри у Її Величності Музики, крок за кроком осягаємо її таємниці. І стаємо трохи чарівниками. Ми самі вибираємо спосіб говорити на мові музики: для когось – це фортепіано, для іншого – гітара, а хтось вчиться володіти своїм голосом, виступаючи в хорі і сольно. При цьому, кожен з нас освоює універсальні закони будови музики, перевіряючи алгеброю гармонію на уроках сольфеджіо. І ще безліч таємниць і загадок розкриває нам історія музичного мистецтва.

Ви скажете: «Ну, в усіх музичних школах це є. Чим же ваша школа така особлива?» А тим, що крім усього іншого, ми створюємо опери! Так-так, справжнісінькі! Ми співаємо і танцюємо на сцені, як справжні артисти оперних театрів. А щоб це у нас добре виходило, ми вчимося акторської майстерності, сценічній мові та хореографії. Адже, одна справа заспівати коротеньку пісню. А зовсім інше – зуміти передати своїм голосом образ, зіграти роль – це набагато складніше і цікавіше!

Дивитись відео музичного відділення

Найпрацьовитіших і талановитих з нас запрошують брати участь у дитячих телепередачах і міських святкових концертах. Вони проводяться на кращих концертних майданчиках, в тому числі в ХНАТОБі. А крім того, ми часто беремо участь і перемагаємо в міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Адже це так приємно, коли твою роботу, високо оцінюють фахівці!

Але, як сказав Елвіс Костелло, «говорити про музику – це як танцювати про архітектуру». Тому, краще приходьте до нас в школу і пориньте в чарівну атмосферу музики!

Дитяча опера “Знакомые насекомые” (фрагменти)

“Мы поём”.
Виконує зведений хор учнів музичного і театрального відділень ШСТСН.

“Шутка”.
Вокальний ансамбль “Рондо”.

“Їхали козаки…”(фрагмент).
Театр пісні «Весна» та ансамбль танцю «Акварелі».