Головна сторінка » Напрями » Музичне відділення

В будь-які часи діти мають жити у світі гри, казки, музики, фантазії та творчості!

Навіть якщо Ви зовсім не плануєте, щоб Ваша дитина у майбутньому була професійним музикантом, існує низка причин віддати малюка навчатись музиці:

 • заняття музикою розвивають розумові та психічні процеси (мовлення, мислення, увагу, память, координацію, інтелект і т.п.), виховують емоційну сферу (співпереживання, чуйність, духовність), навчають відповідальністі, самодисципліні, цілеспрямованісті, вмінню перемагати свій страх і невпевненість;
 • дослідження довели, що діти, які займаються музикою, краще навчаються у школі та успішніше за інших складають іспити;
 • дитина, яка навчається музиці, набуває одного з найважливіших умінь у житті – багато та систематично працювати;
 • музика – це виховання характеру, але без ризику травми (як, наприклад, у спорті);
 • музичні заняття розвивають навички спілкування, або, як їх сьогодні називають, комунікативні навички;
 • навчання музиці – це ознака гарних манер, це лоск і вишуканий смак.

Ми добре розуміємо в яких обставинах у теперішній важкий час опинилися сім’ї, в яких підростають юні таланти.
Тому єдиною вимогою до навчання в нашої школі вважаємо бажання вашої дитини співати або грати на музичному інструменті. Ми допоможемо дитині долучитись до чарівного світу музики, розкрити та розвинути свої творчі здібності, опанувати початкові навички музикування, придбати корисні уміння навчатися мистецтву дистанційно.

Збережемо разом духовність і прагнення до творчості кожної дитини!

Для здійснення навчального процесу у дистанційному форматі необхідна наявність гаджета для зв’язку у Viber, Zoom тощо та якісного інтернету.

Програма навчання

Базові дисципліни:

 • академічний, естрадний, народний вокал;
 • музичний інструмент (фортепіано, гітара, баян, оркестрові ударні);
 • сольфеджіо;
 • музична література;
 • хор.

Суміжні дисципліни:

 • хореографія;
 • акторська майстерність.

Набір дітей у 1-й клас:
-за 8-річною програмою – з 7 років;
-за 6-річною програмою – з 10 років.

Для вступу на музичне відділення дитині необхідно буде пройти нескладний відео-тест.

Курс навчання на музичному відділенні розраховано на 8 років та 6 років відповідно (залежно від обраного фаху та віку дитини при вступі).

Кількість уроків на тиждень будемо уточнювати та коригувати залежно від змін у навчальних планах школи.

З радістю чекаємо на ваших дітей!


Музичне відділення

Викладачі музичного відділення


Один німецький поет сказав: «Велич мистецтва ясніше за все проявляється в музиці». Адже поезія найближче до музики, а саме музика найближче до наших найглибших почуттів. Музика здатна висловити те, чого не скажеш словами. Всю ту бурю емоцій, що існує всередині кожного з нас. Яке диво можуть творити ці сім нот! І яка радість не тільки вміти слухати і розуміти музику, але ще і мати можливість передавати це диво світу! Ми як підмайстри у Її Величності Музики, крок за кроком осягаємо її таємниці. І стаємо трохи чарівниками. Ми самі вибираємо спосіб говорити на мові музики: для когось – це фортепіано, для іншого – гітара, а хтось вчиться володіти своїм голосом, виступаючи в хорі і сольно. При цьому, кожен з нас освоює універсальні закони будови музики, перевіряючи алгеброю гармонію на уроках сольфеджіо. І ще безліч таємниць і загадок розкриває нам історія музичного мистецтва.

Ви скажете: «Ну, в усіх музичних школах це є. Чим же ваша школа така особлива?» А тим, що крім усього іншого, ми створюємо опери! Так-так, справжнісінькі! Ми співаємо і танцюємо на сцені, як справжні артисти оперних театрів. А щоб це у нас добре виходило, ми вчимося акторської майстерності, сценічній мові та хореографії. Адже, одна справа заспівати коротеньку пісню. А зовсім інше – зуміти передати своїм голосом образ, зіграти роль – це набагато складніше і цікавіше!

Дивитись відео музичного відділення

Найпрацьовитіших і талановитих з нас запрошують брати участь у дитячих телепередачах і міських святкових концертах. Вони проводяться на кращих концертних майданчиках, в тому числі в ХНАТОБі. А крім того, ми часто беремо участь і перемагаємо в міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Адже це так приємно, коли твою роботу, високо оцінюють фахівці!

Але, як сказав Елвіс Костелло, «говорити про музику – це як танцювати про архітектуру». Тому, краще приходьте до нас в школу і пориньте в чарівну атмосферу музики!

Дитяча опера “Знакомые насекомые” (фрагменти)

“Мы поём”.
Виконує зведений хор учнів музичного і театрального відділень ШСТСН.

“Шутка”.
Вокальний ансамбль “Рондо”.

“Їхали козаки…”(фрагмент).
Театр пісні «Весна» та ансамбль танцю «Акварелі».