Мультиплікаційне відділення являє собою симбіоз двох видів творчої освіти: художню та медійну.
Як саме слово анімація походить від «аніма»( грец. «душа»), так і професія художніка-аніматора має на увазі розвиток душі, постійне інтелектуальне зростання, формування особистості, яка творить та працює на благо суспільства.
Це – професія майбутнього, вона сучасна, модна, престижна та високооплачувана.
Специфікою навчання в ШСТСН є багатопрофільність – це якісна програмна академічна художня освіта, медіаосвіта та формування самобитної творчої одиниці, яка вже в процесі навчання на практиці створює анімаційні проекти, приймає участь в кіно-, медіа- фестивалях та конкурсах, готується до вступу в ВУЗи цього напряму.
Програма онлайн навчання
Базові художні дисципліни:
- малюнок,
- живопис,
- композиція,
- історія мистецтва.
Мультиплікаційні дисципліни (постановка мультфільмів):
- покадрова мальована анімація,
- монтаж,
- акторська майстерність,
- сценарна майстерність.
Матеріали для роботи узгоджуються з викладачем у залежності від учбового плану.
Для початку потрібен тільки гаджет з якісним інтернетом та встановленими програмами Viber, Zoom.
Групові заняття проходять 3-4 рази на тиждень.
Проводиться набір та донабір на основі співбесіди з батьками і дитиною і переглядом робіт дитини:
у 6-й клас (7-й клас загальноосвітньої школи)
7-й клас (8-й клас загальноосвітньої школи)
8-й клас (9-10-11-й клас загальноосвітньої школи) – підготовка до вступу у профільні учбові заклади.
Завідуюча відділенням Глушич Л.О.
0677119043, glushich1967@ukr.net
Мультиплікаційне відділення
Викладачі мультиплікаційного відділення
Чи є хоча б одна людина на Землі, який не любить мультики? Навряд чи! Адже це так захопливо – дивитись, як придумані персонажі, іноді абсолютно чарівні та фантастичні, живуть та говорять зовсім як люди!
Але ще цікавіше, створювати цих персонажів та придумувати їм справжнісінькі пригоди! І яке це диво – бачити, як намальований тобою герой оживає і починає рухатися на екрані, як живий!
Цьому ми вчимося на мультиплікаційному відділенні нашої школи.
Не часто можна зустріти мультиплікаторів. Це складна і трудомістка професія, в якій потрібно володіти різними навичками. Наприклад, малювати як художники. Але не тільки на папері або полотні, а ще й за допомогою комп’ютера! Адже зараз багато мультфільмів створюються саме так – комп’ютерним пожвавленням намальованого або зібраного з пластиліну та глини персонажу. Ми вчимося робити різні за технікою мультфільми. Але ж, мало просто намалювати персонажа. Його треба ще зняти на камеру, щоб потім оживляти. І в цьому нам допомагають уроки операторської майстерності. Адже знайти правильний ракурс, зняти сцени та змонтувати їх не менш важливо, ніж намалювати героїв. А щоб навчитись працювати з деталями, потрібно багато терпіння і посидючості.
Для того щоб наші персонажі були як живі, потрібно, щоб вони заговорили. Великі мультиплікаційні студії для озвучування мультфільмів запрошують акторів. А ми самих себе пробуємо в ролі персонажів. Ми намагаємось знайти тембр голосу героя, його манеру і спосіб говорити! Для цього ми вчимося акторській майстерності та сценічній мові.
Дивитись усі мультиплікаційні проекти наших учнів
Завдяки нашім роботам, ми об’їздили Україну та побували в іншіх країнах! Нас часто запрошують на фестивалі, де відзначають наші мультфільми призами та дипломами! Але, навіть не це головне. Нам важливо зустрічатись з іншими мультиплікаторами, дивитись їх роботи, вчитись, рости у своїй професії. Та своєю творчістю дарувати людям радість!
Анімаційний проект “Легенды звездного неба”
Мультфільм “Обыкновенная история”.
Мультиплікаційний проект «Социология» животных «Почему мы объединяемся?».
Мультфільм “Колыбельная дочке”.