Головна сторінка » Напрями » Мультиплікаційне відділення

Мультиплікаційне відділення являє собою симбіоз двох видів творчої освіти: художню та медійну.

Як саме слово анімація походить від «аніма»( грец. «душа»), так і професія художніка-аніматора має на увазі розвиток душі, постійне інтелектуальне зростання, формування особистості, яка творить та працює на благо суспільства.

Це – професія майбутнього, вона сучасна, модна, престижна та високооплачувана.

Специфікою навчання в ШСТСН є багатопрофільність – це якісна програмна академічна художня освіта, медіаосвіта та формування самобитної творчої одиниці, яка вже в процесі навчання на практиці створює анімаційні проекти, приймає участь в кіно-, медіа- фестивалях та конкурсах, готується до вступу в ВУЗи цього напряму.

Програма онлайн навчання

Базові художні дисципліни:

  • малюнок,
  • живопис,
  • композиція,
  • історія мистецтва.

Мультиплікаційні дисципліни (постановка мультфільмів):

  • покадрова мальована анімація,
  • монтаж,
  • акторська майстерність,
  • сценарна майстерність.

Матеріали для роботи узгоджуються з викладачем у залежності від учбового плану.
Для початку потрібен тільки гаджет з якісним інтернетом та встановленими програмами Viber, Zoom.

Групові заняття проходять 3-4 рази на тиждень.

Проводиться набір та донабір на основі співбесіди з батьками і дитиною і переглядом робіт дитини:

у 6-й клас (7-й клас загальноосвітньої школи)
7-й клас (8-й клас загальноосвітньої школи)
8-й клас (9-10-11-й клас загальноосвітньої школи) – підготовка до вступу у профільні учбові заклади.

Завідуюча відділенням Глушич Л.О.
0677119043, glushich1967@ukr.net


Мультиплікаційне відділення

Викладачі мультиплікаційного відділення


Чи є хоча б одна людина на Землі, який не любить мультики? Навряд чи! Адже це так захопливо – дивитись, як придумані персонажі, іноді абсолютно чарівні та фантастичні, живуть та говорять зовсім як люди!

Але ще цікавіше, створювати цих персонажів та придумувати їм справжнісінькі пригоди! І яке це диво – бачити, як намальований тобою герой оживає і починає рухатися на екрані, як живий!

Цьому ми вчимося на мультиплікаційному відділенні нашої школи.

Не часто можна зустріти мультиплікаторів. Це складна і трудомістка професія, в якій потрібно володіти різними навичками. Наприклад, малювати як художники. Але не тільки на папері або полотні, а ще й за допомогою комп’ютера! Адже зараз багато мультфільмів створюються саме так – комп’ютерним пожвавленням намальованого або зібраного з пластиліну та глини персонажу. Ми вчимося робити різні за технікою мультфільми. Але ж, мало просто намалювати персонажа. Його треба ще зняти на камеру, щоб потім оживляти. І в цьому нам допомагають уроки операторської майстерності. Адже знайти правильний ракурс, зняти сцени та змонтувати їх не менш важливо, ніж намалювати героїв. А щоб навчитись працювати з деталями, потрібно багато терпіння і посидючості.

Для того щоб наші персонажі були як живі, потрібно, щоб вони заговорили. Великі мультиплікаційні студії для озвучування мультфільмів запрошують акторів. А ми самих себе пробуємо в ролі персонажів. Ми намагаємось знайти тембр голосу героя, його манеру і спосіб говорити! Для цього ми вчимося акторській майстерності та сценічній мові.

Дивитись усі мультиплікаційні проекти наших учнів

Завдяки нашім роботам, ми об’їздили Україну та побували в іншіх країнах! Нас часто запрошують на фестивалі, де відзначають наші мультфільми призами та дипломами! Але, навіть не це головне. Нам важливо зустрічатись з іншими мультиплікаторами, дивитись їх роботи, вчитись, рости у своїй професії. Та своєю творчістю дарувати людям радість!

Анімаційний проект “Легенды звездного неба”

Мультфільм “Обыкновенная история”.

Мультиплікаційний проект «Социология» животных «Почему мы объединяемся?».

Мультфільм “Колыбельная дочке”.