Главная страница » Напрями » Мультиплікаційне відділення » Викладачі мультиплікаційного відділення

Викладачі мультиплікаційного відділення

блкова зcopyБелякова Лариса Володимирівна

Завідуюча мультиплікаційним відділенням

Викладає малюнок, живопис, композицію, постановку мультфільмів та мультиплікаційну графіку.

Викладач вищої категорії, фахівець з мультиплікаційної графіки. Створює з учнями мультиплікаційні мальовані фільми. Роботи, створені під її керівництвом, є призерами багатьох українських та міжнародних мультиплікаційних конкурсів.

 

 

 

 

 

Глушич Лариса Александровна copyГлушич Лариса Олександрівна

Викладач художніх дисциплін.

Закінчила педагогічне відділення Харківського художнього училища, має вищу економічну освіту.

Викладає живопис, малюнок і композицію. Проводить заняття з мультиплікаційної графіки. Заняття східними єдиноборствами характеризує Ларису Олександрівну як зібрану та вольову людину. Це дуже позитивно впливає на роботу її дитячого колективу. Вона згуртувала та мобілізувала свій клас на створення нових мультиплікаційних проектів. Лариса Олександрівна є членом Національної спілки художників України, входить до складу творчого об’єднання «Rad Hours». Зі своїми роботами багаторазово брала участь у всеукраїнських та міжнародних виставках, а також влаштовувала персональні виставки.

 

 

 
Ларионов Сергей Павлинович copyЛаріонов Сергій Павлінович

Викладач скульптури.

Закінчив архітектурний факультет Харківського інженерно-будівельного інституту.

Викладач вищої категорії. Навчає дітей ліпленню, скульптурі, мультиплікації. Працює в школі майже з моменту її відкриття. Учні беруть участь в створенні пластилінових мультфільмів та стають переможцями різних міжнародних фестивалів і конкурсів. Виховав не одне покоління талановитих дітей. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня. Ніколи не зупиняється на досягнутому.

 

 

 

 

 
Низельская-Алина-Михайловна-исправленоНізельська Аліна Михайлівна

Викладач з монтажу.

Закінчила Харківську державну академію культури, факультет кіно-телемистецтва.

Займається з учнями основами монтажу. Вносить свій дуже важливий внесок у створення мультиплікаційних проектів відділення. Працює на найскладнішому завершальному етапі створення мультфільмів, коли робота педагогів і учнів перетворюється в готовий мультфільм. Роботи були багаторазово представлені на фестивалях та конкурсах й займали призові місця. Вміє легко знайти спільну мову з учнями мультиплікаційного відділення.