Головна сторінка » Напрями » Підготовче відділення

ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

А ще в нашій школі є підготовче відділення. Тут навчаються наймолодші члени нашої великої та дружної шкільної родини.

Педагоги груп АБВГД-ейки допомагають дітям підготуватися до школи. Навчають писати, читати, розмовляти українською, російською та англійською. Дітки там співають, малюють, танцюють, грають у невеличких постановках. А який чудовий у них шумовий оркестр! Дітлахи, як справжні музиканти грають на інструментах. Це ж так гарно – самому створювати звуки, які потім складаються в мелодію. Але й це ще не все! Щороку учні роблять для батьків свято Осені, Зими, Весни та Випускний. На цих святах малеча виступає та радіє разом з батьками.

У групах хореографії наші маленькі друзі вчаться тримати поставу, правильно дихати, слухати й чути музику. Та, звичайно ж, танцювати!

У групах із малювання юні художники розвивають почуття кольору, форми, образне мислення, дрібну моторику рук, та дізнаються ще про багато-багато іншого!

А в театральних групах юні таланти знайомляться з основами акторської майстерності, сценічної мови, вокалу. Навчаються розвивати уяву та фантазію, володіти своїм тілом, що дозволяє їм розкріпоститись, легше знаходити спільну мову.

Дуже багато випускників підготовчого відділення й далі навчаються в нашій школі, і нам це дуже приємно.

Ми запрошуємо всіх дітей від трьох до шести років, які бажають розвиватися, на наше підготовче відділення. Ви багато про що дізнаєтеся та багато чому навчитеся. Вам буде весело!