Головна сторінка » Напрями » Театральне відділення

Театральне мистецтво своєю багатогранністю, видовищністю та синтетичною природою здатне допомогти дитині розширити рамки пізнання світу.

Театр передбачає низку багатих можливостей виховання гармонійно-розвиненої особистості.

Займаючись на театральному відділенні, дитина набуває не тільки професійних навичок, це позитивно впливає на цілий спектр психічних, розумових та фізичних процесів.

Театральне відділення дарує дітям унікальну можливість відкрити для себе дивовижний світ театру!

Заняття проводяться у групах та індивідуально.

Рухаючись від простого до складного, учні сприймають навчання як захоплюючу гру, а гра – найефективніший засіб у вихованні дитини.

Завдяки навчанню на нашому відділенні діти наближаються до оволодіння азами акторської гри, що дозволяє в реальному житті впоратися з хвилюванням та знаходити вихід із важких стресових ситуацій.

Програма онлайн-навчання:

 • акторська майстерність
 • сценічна мова
 • танець
 • вокал
 • сценічний рух
 • історія театру
 • постановка вистави

Ми допоможемо вашій дитині:

 • розкрити творчий потенціал;
 • розвинути естетичний смак, комунікативні здібності, впевненість у собі, свободу творчості;
 • отримати навички соціалізації, уміння працювати в команді;
 • покращити дикцію та виразність мови;
 • розвинути почуття ритму, навички володіння тілом.

Для навчання необхідні:

 • Гаджет з камерою, хороший інтернет та невеликий простір (2×2м).
 • Для хореографії в 0-2 класах потрібен килимок, в решті – стілець зі спинкою.

Групові заняття 3 рази на тиждень по 2-3 уроки + 1-2 індивідуальні заняття.

Набір:

0-й клас – 6 років (дитина пішла до 1 класу загальноосвітньої школи);
1-й клас – 7 років – 10-12 осіб;
2-й клас – 8 років – 5 осіб;
3-й клас – 9 років – 5-7 осіб;
4-й клас – 10 років – 5-7 осіб;
8-й клас – 14 років – 3-5 осіб.

На підставі творчого іспиту (розповісти вірш, заспівати пісню, проплескати ритм) та співбесіди.


Театральне відділення

Викладачі театрального відділення


Театральне відділення – мабуть саме особливе відділення в нашій школі. Тому що, театр – це одна велика спільна справа, в якій потрібні різні вміння та навички. Декорації та реквізит, наприклад, створюють художники. Танці для вистави – хореографи, музичне оформлення – композитори. На нашому чудовому відділенні ми осягаємо ази таких важливих для театру наук, як акторська майстерність, сценічна мова, вокал, хореографія, сценічний рух, історія мистецтв.

На заняттях з акторської майстерності ми вчимося взаємодії з іншими. Стаємо більш впевненими в собі, в своїх ідеях і діях. Це ціла наука, за допомогою якої ми створюємо персонажі, нові образи та характери.

Також, одним з головних предметів є сценічна мова. Адже так важливо правильно і чітко донести до глядача думки та емоції. У цьому, звичайно, нам допомагає слово. Наші вчителі часто кажуть, що коли в останньому ряду не чути мовця на сцені – постановку можна вважати такою, що не відбулась. Але ж хороший і якісний спектакль – це і є одна з найголовніших цілей нашого навчання! Саме тому ми приділяємо стільки уваги сценічній мові. Над віршами або прозою ми гарненько працюємо, а потім беремо участь в різних конкурсах читців. Це для нас справжня радість!

Хореографія і сценічний рух також дуже важливі для професії актора. Ці дисципліни допомагають нам навчитися володіти своїм тілом та завжди бути у відмінній фізичній формі. Треба в спектаклі станцювати циганочку – будь ласка, а може – фрагмент «Лебединого озера»? І це зможемо!

На сценічному русі ми вчимося жонглювати, ходити на ходулях, крутити пої, робити перекиди, перевороти, колеса, акробатичні підтримки, стояти на голові і на руках. Загалом, ми стаємо трохи цирковими акробатами. І це формує наше тіло, розвиває нашу координацію, спритність, мобільність і стійкість.

Четвертий дуже важливий предмет – це вокал. Ми вчимося співати сольно і в ансамблі. А іноді виступаємо на концертах та беремо участь у вокальних конкурсах нарівні з музикантами!

Світова художня культура та історія театру – така ж важлива дисципліна, як і інші. Ми дізнаємося про найяскравіших діячів мистецтва і знайомимося з розвитком світової культури. Це формує наш смак і вчить розуміти мистецтво.

Наші педагоги – справжні актори, режисери, хореографи і вокалісти. Ми вчимося у них майстерності в школі, а також в міських театрах, коли приходимо до них на вистави.

Дивитись відео театрального віддділення 

Театр – це цілий світ, в якому гра акторів вчить глядача співчувати і співпереживати. Душа при цьому очищується та світлішає. Ми вчимося говорити зі сцени щиро, чесно, невимушено. Наше завдання – дарувати цей світ глядачеві і надихати його на добрі справи! Не всі з нас стануть акторами. Але ті навички й уміння, які ми отримуємо на театральному відділенні, допоможуть нам в подальшому дорослому житті.

Запрошуємо усіх в світ театру. А юних глядачів, які мріють про професію актора, кличемо в нашу команду!

Трейлер музичного спектаклю “Дом моего сердца”

Трейлер музичного спектаклю “Красная шапочка”

Трейлер спектаклю “Рыбы, птицы, животные, люди”