Головна сторінка » Напрями » Телевізійне відділення

Ти підліток, але вже мрієш про кар‘єру телеведучого? Обожнюєш кіно і хочеш стати його частиною? Вигадуєш цікаві історії та хочеш аби вони “побачили світ”?

Саме тебе ми шукаємо!

Ми зануримо тебе у реальні умови розробки та створення кіно та телепроектів. Ти дізнаєшся де знайти ідею та як створити історію, зможеш “бачити кадр” і матимеш монтажне мислення.

Ми допоможемо реалізувати твої найсміливіші КІНО-мріі від реклами до повного метру.

Виконуй круті завдання сам або в команді однодумців, отримуй індивідуальні консультації практиків ТБ-галузі та цікавий матеріал без “води”. Вигравай зі своїми проектами конкурси та вступай до профільних вишів, як вже зробили інші наші випускники.

З нами ти навчишся:

– професійно працювати на камеру, над сценарієм, працювати з партнером у кадрі, з режисером та членами знімальної групи;
– створювати свій драматургічний матеріал;
– критично мислити та вільно висловлювати думки, екологічно відстоювати власну точку зору;
– вільно орієнтуватися в інформаційному просторі, фільтрувати інформацію та виявляти маніпуляції;
– знімати та фотографувати на професійну техніку або звичайний мобільний телефон, самостійно монтувати відеоролики;
– вільно почувати себе під час публічних виступів, володіти сценічною мовою;
– аналізувати, інтерпретувати та структурувати текст та інформацію.

Програма навчання:

  • журналістика, телевізійна режисура, операторська майстерність
  • основи акторської майстерності
  • композиція
  • початковий курс театрального, теле- та кіномистецтва
  • постановка телевізійних програм
  • монтаж

Набираємо дітей:

у 1-й клас (9/10 років)
4-й клас (13/14 років)
5-й клас (15/16 років)

Для навчання необхідні:

  • гаджет з гарною камерою, якісний інтернет
  • встановлені Viber, Telegram, Zoom
  • кімната для занять з гарним освітленням.

Телевізійне відділення

Викладачі телевізійного відділення


Уїнстон Черчілль якось сказав: «Хто володіє інформацією – той володіє світом». А інформацією в наш час, перш за все, володіють журналісти. Необхідно вміти докопатися до суті, виділити головне, постійно аналізувати. Адже, так важливо правильно та точно подати матеріал, не загубивши нічого! Але мистецтво телебачення – це не тільки журналістика. Є ще й кіно. Кожен фільм несе в собі певну інформацію, яку потрібно грамотно і красиво втілити в життя. Саме цьому нас і вчать на телевізійному відділенні.

Придумати, зняти та змонтувати передачу, взяти інтерв’ю чи працювати на камеру і не розгубитися … Легко! Цьому всьому ми вчимося на заняттях з журналістики та монтажу!

Також легко ми можемо бути теле- і радіоведучими, освоюючи техніку мови і ораторської майстерності. У нас є навіть практика роботи в справжній професійній студії звукозапису! А сценічний рух і акторська майстерність вчать нас розширювати свої фізичні і творчі можливості, виховують вміння легко переключатися з одного завдання на інше.

Придумати оригінальний ракурс, зробити фоторепортаж або авторську фотосесію – для нас це не проблема! Адже, вчитися бачити і передавати красу світу через «око» відео- або фотокамери – одне задоволення!

Але, найдивніше те, що ми пробуємо себе і як режисери справжніх короткометражних ігрових і документальних фільмів. Але тут одного бажання замало. Потрібно знати основи сценарної майстерності та режисури, постановки, композиції та монтажу. У студії ми вчимося передавати свої ідеї за допомогою візуальних образів і сценарних поворотів. І, хто знає, можливо в майбутньому хтось із нас отримає заповітний «Оскар».

А щоб зробити такий фільм, нам потрібно мати художній смак, розбиратися в мистецтві, розуміти усе багатство і різноманітність його форм. Цьому ми вчимося на «історії мистецтв» та «історії кіно».

Знаєте, де ми проводимо найбільше часу? На телестудії «Наш світ»! Ми самі її й створили!

“НАШ СВІТ” ТВ дивитись

Наші роботи не раз перемагали на всеукраїнських і міжнародних фестивалях. Тому ми можемо з гордістю заявити, що наша телестудія хоч і дуже юна, але вже досить відома!

Будемо раді зустрічі з вами, і з гостями, і з колегами!