Головна сторінка » Напрями » Хореографічне відділення

Хореографічне відділення

Викладачі хореографічного відділення

11Сторінку Facebook хореографічного відділення дивитись тут


Кажуть, що наше життя – танець. Для одних це – плавний вальс, для інших – весела полька, або пристрасна “циганочка”. Але одне ясно – танцюють усі! Так чому б не навчитись робити це легко і красиво? А ще танець – це те, що об’єднує, робить нас ближче та зрозуміліше один одному. Сучасний хореограф Анна Тереза ​​Де Кірсмекер одного разу казала: «Танець – це зв’язок між людьми, що з’єднує небо і землю в нашіх тілах. Я думаю, що в кінцевому рахунку, кожен танець є частиною великого цілого танцю, який не має ні початку, ні кінця ».

Хочете дізнатись, що криється в серці народу – танцюйте його танець! Через нього ми вчимося розуміти інші народи зі всієї земної кулі. Цей предмет у нас так і називається: «Народний танець». Адже кожен з них формувався століттями! І коли ми танцюємо Гопак, Лезгінку, Тарантелу або Сіртакі – ми насправді подорожуємо!

Також ми любимо класику: ці рівні строгі лінії, легкі рухи наповнені красою. І ми знаємо, скільки праці криється за цією легкістю, красою і гармонією.

Танець – це не тільки легкість і грація. В танці потрібна сила, міць, спритність, координація. Для цього у нас є спеціальний предмет – сценічний рух. Нас вчать жонглювати, стояти на руках і на голові, робити підтримки, перекиди і багато іншого!

В нашій школі ми ставимо не просто танці, ми ставимо цілі хореографічні постановки! А який може бути спектакль без акторської майстерності? Цьому ми вчимося у справжніх акторів. Адже так важливо передати емоції і думки, щоб глядач зрозумів, що ми хочемо донести.

Історія мистецтв – така ж важлива дисципліна, як і інші. Ми знайомимось з розвитком культури, дізнаємося про найяскравіших її діячів, вчимося аналізувати і розуміти мистецтво. Це формує наш смак і вчить розуміти нашу професію.

Дивитись відео хореографічного відділення

Американська письменниця і поетеса Майа Ангелу сказала: «Все у всесвіті ритмічно. Все танцює». Ми вчимося бачити цей танець, відчувати ритм і передавати усе прекрасне, що нас оточує.