Головна сторінка » Напрями » Хореографічне відділення

Хореографічне відділення Школи сучасних театрально-сценічних напрямів створене для всіх дітей які люблять танцювати, та для підготовки майбутніх артистів та хореографів.

Головна мета навчання – всебічний розвиток дитини, направлений на становлення особистості, розкриття її індивідуальності, реалізацію обдарованості, мистецьких здібностей тощо.

Ваша дитина отримає початкову хореографічну освіту з урахуванням театральної специфіки школи, що дозволить вступити до будь-якого ВНЗ мистецького спрямування.

Так, це нова реальність, але творчість не має меж, вона не обмежується танцювальним залом.

Програма онлайн-навчання:

 • гімнастика
 • класичний танець
 • народно-сценіний танець
 • акторська майстерність
 • творча лабораторія
 • музична грамота та слухання музики
 • історія хореографічного мистецтва

Ми допоможемо вашій дитині:

 • мати здорове тіло та психіку;
 • розкрити свій характер та розвити естетичний смак;
 • розвинути увагу та виховати лідерські якості;
 • стати більш відкритою та цілеспрямованою;
 • бути творчою та винахідливою;
 • навчитися споглядати цей світ та життя у ньому через мистецтво.

Для навчання необхідні:

 • доступ до інтернету та наявність одного з ґаджетів: комп’ютер, планшет, смартфон тощо;
 • встановленні Viber, Telegram, можливість доступу до платформи Zoom, «На урок» та Google-аккаунту;
 • добре освітлена простора кімната;
 • опора, яка б імітувала танцювальний станок (стілець, підвіконня тощо);
 • учні повинні бути у зручній репетиційній формі.

Донабір в молодші класи (з 7 років до 10 років), у старші класи (діти з хореографічною підготовкою з 11 до 14 років).

Також відкриваємо набір для старших класів хореографічного відділення!

Вибір майбутньої професії – один з найважливіших етапів в житті людини. Ми завжди раді допомогти вашій дитині у підготовці до вступу до ВНЗ мистецького спрямування.

Чекаємо дівчат та хлопців 13-15 років з базовою хореографічною підготовкою.

З нами ваша дитина навчиться основам класичного та народно-сценічного танцю, отримає знання з історії хореографічного мистецтва, здобуде корисні навички та вміння з акторської майстерності. Також ми допоможемо поставити танцювальний етюд та підготуватися до вступного іспиту до ВНЗ.

Наші випускники з успіхом вступають у ВНЗ мистецького спрямування та продовжують свій творчій шлях.

Кожна дитина має реалізувати свій творчий потенціал, отримати якісну освіту та віднайти формулу свого творчого успіху!

Щоб побачити більше світлин з роботи хореографічного відділення переходьте на сторінку в Instagram @ensemble_akvareli

Чекаємо на ваших талановитих дітей!


Хореографічне відділення

Викладачі хореографічного відділення

11Сторінку Facebook хореографічного відділення дивитись тут


Кажуть, що наше життя – танець. Для одних це – плавний вальс, для інших – весела полька, або пристрасна “циганочка”. Але одне ясно – танцюють усі! Так чому б не навчитись робити це легко і красиво? А ще танець – це те, що об’єднує, робить нас ближче та зрозуміліше один одному. Сучасний хореограф Анна Тереза ​​Де Кірсмекер одного разу казала: «Танець – це зв’язок між людьми, що з’єднує небо і землю в нашіх тілах. Я думаю, що в кінцевому рахунку, кожен танець є частиною великого цілого танцю, який не має ні початку, ні кінця ».

Хочете дізнатись, що криється в серці народу – танцюйте його танець! Через нього ми вчимося розуміти інші народи зі всієї земної кулі. Цей предмет у нас так і називається: «Народний танець». Адже кожен з них формувався століттями! І коли ми танцюємо Гопак, Лезгінку, Тарантелу або Сіртакі – ми насправді подорожуємо!

Також ми любимо класику: ці рівні строгі лінії, легкі рухи наповнені красою. І ми знаємо, скільки праці криється за цією легкістю, красою і гармонією.

Танець – це не тільки легкість і грація. В танці потрібна сила, міць, спритність, координація. Для цього у нас є спеціальний предмет – сценічний рух. Нас вчать жонглювати, стояти на руках і на голові, робити підтримки, перекиди і багато іншого!

В нашій школі ми ставимо не просто танці, ми ставимо цілі хореографічні постановки! А який може бути спектакль без акторської майстерності? Цьому ми вчимося у справжніх акторів. Адже так важливо передати емоції і думки, щоб глядач зрозумів, що ми хочемо донести.

Історія мистецтв – така ж важлива дисципліна, як і інші. Ми знайомимось з розвитком культури, дізнаємося про найяскравіших її діячів, вчимося аналізувати і розуміти мистецтво. Це формує наш смак і вчить розуміти нашу професію.

Дивитись відео хореографічного відділення

Американська письменниця і поетеса Майа Ангелу сказала: «Все у всесвіті ритмічно. Все танцює». Ми вчимося бачити цей танець, відчувати ритм і передавати усе прекрасне, що нас оточує.