Головна сторінка » Напрями » Художнє відділення

Художнє відділення

Викладачі художнього відділення


Художнє відділення – ще одна чудова частина нашої школи. Французький живописець і графік Ежен Делакруа сказав: «Яке диво – захоплюватися в живопису тим, чим реально не захоплюєшся!». На нашому відділенні ми вчимося помічати прекрасне в найпростіших і буденніх речах: в кленовому листку, в хмарі над містом, в калюжі на асфальті … Адже образотворче мистецтво і полягає в тому, щоб бачити красу навколишнього світу і ділитися цим, переносячи її на полотно. І повірте, так здорово вміти це робити!

Ми набуваємо найрізноманітніші навички і пробуємо себе практично в усіх жанрах образотворчого мистецтва. Ми малюємо портрети, пейзажі, натюрморти, займаємося анімалістичним живописом, жанровим та декоративним.

Відкриємо вам секрет: у кожного твору не тільки свій сюжет, колорит і форма, але ще і своя «плоть», тобто те, з чого вона зроблена. І для того, щоб бути справжніми професіоналами, ми вчимося працювати з різними матеріалами. Наприклад, з гуашшю, аквареллю, акрилом, маслом, воскової пастеллю і навіть з глиною і пластиліном!

А скільки найрізноманітніших технік ми освоюємо! Декупаж, квілінг, розпис по тканині, дереву або склу. Ви тільки уявіть, яке це диво – бачити, як те, що породило твоя уява, перетворюється на справжню картину, аплікацію, вітраж або скульптуру!

На нашому відділенні ми розглядаємо і вчимося самим різним проявам образотворчого мистецтва. Змоделювати одяг – запросто! Декорувати спектакль – простіше простого!

А допомагають нам осягати дивовижний світ образотворчого мистецтва наші вчителі. Це справжні художники – педагоги з високим фаховим рівнем, викладачі – методисти, які стають для нас справжніми друзями. А найголовніше, вони готові передати знання своїм вихованцям.

Учні нашого відділення постійно поповнюють ряди студентів Художнього училища, Академії Дизайну, Академії архітектури та інших ВНЗ.

Запрошуємо до нас в гості на виставки та покази. І чекаємо юних художників в нашу творчу команду!

Роботи учнів мультиплікаційного та художнього відділень