Головна сторінка » Напрями » Художнє відділення

А ви знали, що систематична, наполеглива і напружена праця є умовою успіху в творчості? Не обов’язково мати художні задатки, щоб вступити до нашого відділення. Головне – бажання, а іншому вже навчать наші викладачі!

За роки навчання учні оволодівають прийомами виконання натюрмортів (акварель, гуаш), пейзажу, тематичних композицій в техніці ліногравюри, графіки, змішаних технік, освоюють основи роботи театрального художника, тощо.

Чому варто віддати дитину на художнє відділення?

 • за допомогою занять дитина придбає загальні особистісні якості: естетичний смак, усидливість, терпіння, цілеспрямованість при досягненні мети, любов до творчості, відсутність страху перед складними задачами, вміння планувати свої справи і життя в цілому, знаходити неординарні рішення для різних завдань та проблем;
 • буде приймати участь у конкурсах, виставках і фестивалях, де наші юні митці стають переможцями різного рівня;
 • зможе самореалізуватись, великий відсоток наших учнів вступають до профільних вищих закладів України і Європи;
 • багато з наших педагогів є членами національної спілки художників з багатим творчим досвідом, яким вони діляться з учнями (учні отримують не тільки художні знання, але й формують позитивне відношення до майбутньої професії).

Програма онлайн навчання

Базові художні дисципліни:

 • малюнок,
 • живопис,
 • композиція,
 • скульптура,
 • історія мистецтва.

Додаткові дисципліни:

 • сценографія;
 • ліногравюра;
 • декоративно-прикладне мистецтво.

Матеріали для роботи узгоджуються з викладачем у залежності від учбового плану.
Для початку потрібен тільки гаджет з якісним інтернетом та встановленими програмами Viber, Zoom.

Групові заняття 2-3 рази на тиждень з дисциплін: малюнок, живопис, композиція, скульптура, історія мистецтва.

Набір та донабір відбувається на основі співбесіди з батьками і дитиною і переглядом дитячих робіт:

1-й клас (2-й клас загальноосвітньої школи)
2-й клас (3-й клас загальноосвітньої школи)
3-й клас (4-й клас загальноосвітньої школи)
4-й клас (5-й клас загальноосвітньої школи)
5-й клас (6-й клас загальноосвітньої школи)
6-й клас (7-й клас загальноосвітньої школи)
7-й клас (8-й клас загальноосвітньої школи)
8-й клас (9-10-11-й клас загальноосвітньої школи)/ підготовка до вступу у профільні учбові заклади.

Завідуюча відділенням Глушич Л.О.
0677119043, glushich1967@ukr.net


Художнє відділення

Викладачі художнього відділення


Художнє відділення – ще одна чудова частина нашої школи. Французький живописець і графік Ежен Делакруа сказав: «Яке диво – захоплюватися в живопису тим, чим реально не захоплюєшся!». На нашому відділенні ми вчимося помічати прекрасне в найпростіших і буденніх речах: в кленовому листку, в хмарі над містом, в калюжі на асфальті … Адже образотворче мистецтво і полягає в тому, щоб бачити красу навколишнього світу і ділитися цим, переносячи її на полотно. І повірте, так здорово вміти це робити!

Ми набуваємо найрізноманітніші навички і пробуємо себе практично в усіх жанрах образотворчого мистецтва. Ми малюємо портрети, пейзажі, натюрморти, займаємося анімалістичним живописом, жанровим та декоративним.

Відкриємо вам секрет: у кожного твору не тільки свій сюжет, колорит і форма, але ще і своя «плоть», тобто те, з чого вона зроблена. І для того, щоб бути справжніми професіоналами, ми вчимося працювати з різними матеріалами. Наприклад, з гуашшю, аквареллю, акрилом, маслом, воскової пастеллю і навіть з глиною і пластиліном!

А скільки найрізноманітніших технік ми освоюємо! Декупаж, квілінг, розпис по тканині, дереву або склу. Ви тільки уявіть, яке це диво – бачити, як те, що породило твоя уява, перетворюється на справжню картину, аплікацію, вітраж або скульптуру!

На нашому відділенні ми розглядаємо і вчимося самим різним проявам образотворчого мистецтва. Змоделювати одяг – запросто! Декорувати спектакль – простіше простого!

А допомагають нам осягати дивовижний світ образотворчого мистецтва наші вчителі. Це справжні художники – педагоги з високим фаховим рівнем, викладачі – методисти, які стають для нас справжніми друзями. А найголовніше, вони готові передати знання своїм вихованцям.

Учні нашого відділення постійно поповнюють ряди студентів Художнього училища, Академії Дизайну, Академії архітектури та інших ВНЗ.

Запрошуємо до нас в гості на виставки та покази. І чекаємо юних художників в нашу творчу команду!

Роботи учнів мультиплікаційного та художнього відділень