Главная страница » Напрями » Художнє відділення » Викладачі художнього відділення

Викладачі художнього відділення

Глушич Лариса Александровна copy

Глушич Лариса Олександрівна

Завідуюча художнім відділенням

Закінчила педагогічне відділення Харківського художнього училища, має вищу економічну освіту.

Викладає живопис, малюнок і композицію. Проводить заняття з мультиплікаційної графіки. Заняття східними єдиноборствами характеризує Ларису Олександрівну як зібрану та вольову людину. Це дуже позитивно впливає на роботу її дитячого колективу. Вона згуртувала та мобілізувала свій клас на створення нових мультиплікаційних проектів. Лариса Олександрівна є членом Національної спілки художників України, входить до складу творчого об’єднання «Rad Hours». Зі своїми роботами багаторазово брала участь у всеукраїнських та міжнародних виставках, а також влаштовувала персональні виставки.

 

 

 
Борзова Людмила Андріївна

Викладач вищої категорії по класу малюнка, живопису, композиції.

Закінчила Харківську державну академію дизайну і мистецтв.

Викладач вищої категорії. Має величезний досвід педагогічної діяльності. Проводить спеціалізовані майстер-класи. Творчо підходить до навчання дітей. Прищеплює інтерес до класичного академічного напрямку в мистецтві. Постійно організовує для своїх учнів пізнавальні екскурсії, підвищуючи тим самим їх інтелектуальний рівень, і розвиваючи кругозір. Багато її випускників продовжує фахову освіту в  в різних містах України та світу.

 

 

 

 

Ларионов Сергей Павлинович copyЛаріонов Сергій Павлінович

Викладач вищої категорії по класу ліплення та скульптури.

Закінчив архітектурний факультет Харківського інженерно-будівельного інституту.

Викладач вищої категорії. Навчає дітей ліпленню, скульптурі, мультиплікації. Працює в школі практично з моменту її відкриття. Учні на його уроках ліплять з глини, та беруть участь у створенні пластилінових мультфільмів. Багато дітей стають переможцями різних міжнародних фестивалів та конкурсів. Виховав не одне покоління талановитих дітей. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, ніколи не зупиняється на досягнутому.

 

 

 

 

Ларионова-Татьяна-Ивановна- без слоганаЛаріонова Тетяна Іванівна

Викладач вищої категорії по класу малюнка, живопису, композиції.

Закінчила педагогічне відділення Харківського художнього училища, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди.

Викладач з яскраво вираженим мальовничим напрямком. Виховує талановитих і творчих дітей. Невпинно працює над підвищенням свого професійного рівня, ніколи не зупиняється на досягнутому. Організовує своїм учням пізнавальні екскурсії, підвищує їх інтелектуальний рівень, та розвиває кругозір. Творчо підходить до навчання юних художників. Прищеплює інтерес до класичного академічного напрямку в мистецтві. Знайомить дітей з новими напрямками в сучасному мистецтві. Постійно бере участь в міжнародних та регіональних конкурсах дитячого малюнка.

 

 
ЛитвиненкоЛитвиненко Владислав Сергійович

Викладач по класу малюнка, живопису.

Закінчив Харківську державну академію дизайну і мистецтв.

Спеціаліст з реставрації творів живопису.

У ШСТСН викладає з 2017 року. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня. Захоплюється теоретичними та практичними аспектами реставрації творів образотворчого мистецтва, академічним малюнком і живописом. Паралельно вивчає питання методики викладання художніх дисциплін.

 

 

 

 

ВасильеваВасильєва Вероніка Ігорівна

Викладач по класу малюнка, живопису, композиції, сценографії.

Закінчила Харківське художнє училище за спеціальністю «Художник-оформлювач театральної сцени» і Харківський національний університет міського господарства ім. А.Н. Бекетова за фахом “Дизайн архітектурного середовища”.

 

 

 

 

 

 

 

Глушич АртемГлушич Артем Олегович

Викладач по класу малюнка, живопису, композиції, історії мистецтв.

Закінчив Харківську державну академію дизайну і мистецтв, факультет «Дизайн середовища» за спеціальністю «Інтер’єр і обладнання», аспірантуру при Харківській державній академії дизайну і мистецтв.

Член молодіжного об’єднання при Національній спілці художників України.

Учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок і конкурсів.

Співавтор проекту і створення Музею історії та залізничної техніки Південної залізниці.