Головна сторінка » Батькам

Сторінка для Батьків

Дорогі батьки, ця сторінка виключно для вас. Ми знаємо, що ваша праця – це велика відповідальність і радість. Ми створили цю сторінку, щоб підтримати вас у цій непростій та важливій справі. Тут ми будемо публікувати цікаві матеріали про виховання дитини та її особливості. І, звичайно, про те, як мистецтво впливає на наше життя, починаючи з малих років.


  • Всі ми знаємо, що діти вчаться, спостерігаючи за батьками та переймаючи їх звички і поведінку. І тому, дорослим дуже важливо вміти піклуватися про себе. Щоб діти бачили перед собою щасливих батьків та вчилися радіти життю і бути собою. Читати “Билль о правах вашего внутреннего ребенка
  • Це коротке відео, на якому відомий мистецтвознавець, музикант, філософ, режисер, пристрасний просвітитель та один з найбільш ерудованих людей нашого часу Михаїл Казінік відповідає на питання: “Зачем учить детей музыке?”
  • Лекція Тетяни Чернігівської, відомого вченого в області нейронауки і психолінгвістики, а також теорії свідомості –  “Как научить мозг учиться?”.
  • Статтю директора нашої школи Зінаїди Миколаївни Мурзіної “Размышления о детском театре” буде цікаво прочитати тим батькам, які намагаються зрозуміти, як же створюються вистави в нашій школі.
  • Корисна стаття про ставлення до дитини, яке вона пронесе через усе своє життя і на яке буде спиратися “Родительские послания”.