Головна сторінка » Батькам » Говорять діти

Говорять діти

У цьому розділі ви можете ознайомитись з відгуками та думками учнів про нашу школу.

Театральне відділення

Кропивна Ксенія

«Тут я навчилась правильно танцювати, розвивати свій талант, грати на сцені. Для мене театр – це життя, це мій другий дім, це для мене все! Я хочу стати актрисою, тому що розумію, що не можу жити без театру. Але, якщо навіть, я в майбутньому не вступлю в театральний заклад, я обов’язково виберу професію, яка пов’язана з мистецтвом!»

Артюшенко Анастасія

«Спочатку мене змусила сюди ходити мама. Але з часом я зрозуміла, що мені це потрібно і важливо! Я навчилася корисному: стала гнучкою, акуратною, правильно розподіляю час, говорю правильно. Мені подобається займатися саме на театральному відділенні. Адже тут я можу спробувати все: хореографію, сценічну мову і рух, акторська майстерність, вокал. Я люблю школу мистецтв!»

Музичко Євгенія

«Мій улюблений предмет в ШСТСН – це сценічна мова. На цих уроках ми робимо цікаві та гарні вправи, які допомагають нам правильно вимовляти звуки, виступати, грати ролі, не боятися публіки. Я вважаю що те, що діти вчаться в цій школі – це прекрасно. Адже вони можуть творити чудеса на сцені. Я дуже люблю нашу школу».

Савченко Юлія

«На театральне відділення я ходжу з першого класу. На акторській майстерності ми вчимося пізнавати себе, правильно триматись на сцені. За 6 років я навчилась бути більш відкритою і цікавою. Для багатьох людей, театр – це складна робота. Але я вважаю, що театр – це самовираження, навчання та спілкування».

Хореографічне відділення

Новікова Анна

«Для мене танець – це спосіб самовираження. Я вибрала танці, тому що це один з найкрасивіших видів мистецтва. Народний танець – це барвисте, яскраве творіння народу, що втілює в себе його емоційний та художній образ …»

Казарінова Катерина

«Коли я танцюю, мої м’язи напружуються, а розум відпочиває. Народний танець – це передача думок та звичаїв від нашіх предків до сучасного покоління. Участь в конкурсах допомагає мені самовдосконалюватись, підвищує командноий дух».

Шмоніна Тетяна

«Я вибрала танці, тому що тут багато друзів, дуже великий колектив. Від танців я отримую багато щастя і сил. Танець – це круто, весело і класно!»

Музичне відділення

Козак Олеся

«Музика зіграла величезну роль у моєму житті, в розвитку і становленні мене як особистості. Які б проблеми не виникали, які б злети і падіння мене не чекали, я знаю, що переступивши поріг музичної школи, все це відступить на другий план. Та атмосфера, та енергетика, які панують тут – це просто неймовірно! За це я вдячна всім педагогам. Вони допомагають впоратися з труднощами, вчать володіти своїм голосом і слухом. Та головне – знаходять до всіх учнів свій особливий підхід, тим самим перетворюючи паростки таланту в красиві і відбулися квіти».

Васюкова Марина

«Я співаю всюди. Спів мені або надає енергії, або допомагає її виплеснути, піднімає настрій. Воно йде з душі, тому я без цього не можу. Ще мені дуже подобається брати участь в операх. Там я перевтілююсь в якогось героя і уявляю себе справжньою артисткою оперного театру. Це так цікаво і захоплююче – грим, репетиції, суєта за кулісами!»

Гриценко Аліна

«Гра на фортепіано для мене – це як інший вимір. Музика мене заворожує та відкриває новий світ і можливості. Я люблю співати в хорі, тому що це колективна робота, яка нас зближує».

Бихун Альона

«Музика для мене – це посмішка, позитивні емоції, найяскравіші концерти. Я дуже рада, що у мене є можливість займатися музикою, брати участь в операх та концертах. Музичне відділення для мене завжди буде найяскравішим, дружнім і веселим».

Художнє відділення

Коростиченко Вероніка

«Малюнок для мене – це втілення моїх думок, які я тримаю в собі. Але коли я беру в руку олівець, це все виходить назовні. Тому малюнок для мене – це мій душевний стан. Найбільш я люблю малювати ранкові пейзажі. Тому що в них найкраще відображаються краса природи і численність відтінків».

Кірнос Поліна

«Чому я малюю? Тому що мені це подобається. Обожнюю увесь цей процес, малювання мене розслабляє. Я люблю малювати всіма матеріалами і техніками – від гуаші до олійної пастелі. Малюю усе – від людей до міських пейзажів».

Бабенко Марія

«За допомогою малюнка ми можемо показати, що відбувається у нашому внутрішньому світі, і як ми бачимо навколишній світ. Я люблю малювати простим олівцем. Не незважаючи на сірий колір, я можу легко робити різні його відтінки».

Телевізійне відділення

Савченко Юрій

«Я хочу стати ведучим, вести різні програми, спілкуватися з цікавими людьми. Найбільше я люблю урок журналістики бо, багато дізнаюся нового. Складаю статті, беру інтерв’ю і, взагалі, дуже добре проводжу час».

Рибінський Валентин

«Моя мрія – стати журналістом, щоб працювати в газеті. А пізніше створити свою газету».

Курочка Іван

«На телевізійне відділення я прийшов, щоб отримати нові здібності. Я вчуся фотографувати, монтувати, розвиваю мову, пробую себе в ролі журналіста. Моя мрія – робити круті відео. Я хочу стати репортером».

Мультиплікаційне відділення

Щеченко Ярослав

«З чого починається створення мультфільму? З гарного настрою і класного сюжету».

Повеличенко Софія

«Я люблю фантазувати і придумувати щось. Кожен день я малюю мультики на папері або працюю в спеціальній програмі. Загалом, це для мене цікаво і дуже захоплююче. Я люблю робити мультфільми».

Соколова Евіліна

«Створити свого мультиплікаційного героя – це досить трудомісткий процес. Не просто підібрати зовнішній вигляд під характер персонажа. Маючи образ в голові, часом буває важко перенести його на папір. Отрісовка героя в усіх ракурсах може, врешті-решт, змінити його до невпізнання. Створення героя – одне з моїх улюблених занять в мультиплікації».